فروش کیلویی اینترنت ممنوع شد PDF چاپ نامه الکترونیک

 

با بازخوانی مصوبه سال 87 رگولاتوری در سال جاری، از این پس سرویس‌های ADSL تنها و تنها باید بر اساس سرعت اتصال خط شناخته شوند و به جز ضریب اشتراک، هیچ مولفه‌ دیگری، معرف سرویس نخواهد بود.

 

دفتر نظارت بر سرویس‌های فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی چندی پیش، تصمیم جدیدی در خصوص نحوه ارائه سرویس‌های adsl در کشور اعلام کرد. به این وسیله رگورلاتوری با اتخاذ این دستورالعمل اعلام کرد که "اپراتورها نباید هیچ گونه محدودیتی در میزان حجم آپلود، دانلود و زمان اتصال در طول دوره ارائه خدمات، ایجاد کنند."

این تصمیم که تفسیر تازه‌ای از یک مصوبه قدیمی کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در تاریخ هشتم مهرماه سال 87 است، تغییر جدیدی را برای همیشه در سرویس‌‌دهی adsl کشور ایجاد خواهد کرد؛ زیرا به این طریق، دیگر فروش حجمی اینترنت در کشور منسوخ خواهد شد و دیگر شاهد عباراتی نظیر "اینترنت adsl 128 کیلوبیت، با 3 گیگابایت ترافیک ماهانه، 13600 تومان، نخواهیم بود".

 

رگولاتوری این اعلام نظر خود را که البته هنوز به مرحله ابلاغ به شرکت‌های PAP نرسیده، در 2 جدول تعرفه ارائه خدمات ADSL و جدول ظرفیت‌ها،‌ نرخ اشتراک و میزان دانلود شرح داده است.

براساس جدول تعرفه ارائه خدمات ADSL که بر مبنای ظرفیت یک خط و بر پایه نرخ اشتراک 1 به 10، محاسبه شده، تعرفه سرویس ADSL 128کیلو بیت بر ثانیه، با حداکثر ضریب اشتراک 1 به 10 حدود 9 هزار و 920 تومان است.

برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از جدول تعرفه مذکور می توانید به سایت سازمان تنظیم مقررات مراجعه نمائید.

 
Home

همکاران ما

برخی از همکاران ما در سراسر جهان و یا تامین کنندگان کالاهای ما